Happiness Manager

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · Administration

Description


ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym NA ŚWIECIE, który ułatwia pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz pozwala umówić się on-line na wizytę. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma, przez ponad 7 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Chcesz dołączyć do jedynego takiego w Polsce zespołu pozytywnie zakręconych ludzi? Aktualnie poszukujemy Happiness Managera, czyli osoby, która sprawi, że każdy dzień będzie nas motywować do osiągania kolejnych sukcesów, a w biurze będziemy czuć się jak we własnym domu :)

Jak się u nas pracuje możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie :)

Z nami będziesz:

Requirements

Jeśli:

to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Benefits

Co oferujemy w zamian?


Dotarłaś/dotarłeś w ogłoszeniu aż do tego miejsca? To niewątpliwie znak, że pora szykować swoje CV :) Kliknij w przycisk “Aplikuj”, a być może to właśnie Ty rozpoczniesz swoją wielką przygodę w ZnanymLekarzu!


Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Apply for this job