DevOps Engineer

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland · IT

Description

ZnanyLekarz, czyli?

ZnanyLekarz.pl to największy serwis internetowy ułatwiający pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówienie się na wizytę on-line. Portal należy do grupy DocPlanner.com, która jest największą europejską platformą do umawiania wizyt lekarskich i dostawcą oprogramowania dla lekarzy w Europie i Ameryce Łacińskiej.


Każdego miesiąca serwisy Grupy odwiedza 17 milionów pacjentów, a łącznie w bazach DocPlanner.com znajdują się informacje o 1,5 mln lekarzy.


DocPlanner rozwija podobne serwisy w 32 krajach na świecie i posiada biura w kilku krajach .


W związku z naszą ekspansją na rynki Ameryki Łacińskiej poszukujemy osoby, która pomoże nam zarządzać infrastrukturą i aplikacjami (architektura oparta na mikroserwisach) w kilku regionach AWS oraz Azure.


Jeżeli miałeś okazję pracować produkcyjnie nad usługą hostowaną w wielu regionach w Cloud, wykorzystywałeś do zarządzania nią Kuberenetes’a i dobrze znasz Docker’a - daj nam znać.


Czym będziesz się u nas zajmował:


Requirements

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli:

Benefits

Oferujemy dodatkowo:

Sprawdź nas na Facebooku i Instagramie.


Proszę, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."


Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Apply for this job